#Hakkımızda

 

Doğal taşların ve kristallerin gücüne inanıyoruz ! Bu taşları taşınabilir bir yapıya dönüştüren, dönüşüm sırasında yaratıcı tasarımlar yapmayı seven tasarımlarda %100 el emeği kullanan doğa ve çevre dostu bir ekibiz.

Ürünlerimizin tamamı %100 orijinal doğal taşlardan ve kristallerden oluşmaktadır. Hem üzerinizde taşıyabilir hem de takı formunda hatta yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz kayaç kristaller kategorisinde evrenin en kıymetli parçalarını sizlerle buluşturuyoruz.

Sadece bir e- ticaret sitesi olmak yerine sizlere taşların hikayelerini ve geçmişten bugüne kullanım alanlarını da paylaşmaya çalışıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için web sitemizin faydalı bilgiler ziyaret edebilirsiniz.

Enerjiniz sevgiyle dolsun !

hakkımızda
Hakkımızda
Yaratıcılık

Ürünlerimizi tasarlarken üst düzey bir yaratıcılık kullanıyoruz. Elimize gelen taşı dizmek veya düzenlemek yerine taşların sihrine inanarak en etkili şekilde onlara hayat katıyoruz.

Çevrim İçi Destek 24/7

Ürünleri teslim alana kadar değil teslim aldıktan sonrada aklınıza takılanları sorabiliyorsunuz.

Biz Ne Yapıyoruz?

Doğal taşların etkisine inanarak siz değerli yol arkadaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Hikayemiz

Bu yola çıkarken doğal taşların gücünü ilk etapta kendimiz kullanarak keşfettik. Yaptığımız araştırmalar ve örnek olgular bizleri bu yolun daha derinlerine çekti. Şimdi ise bizim gibi bu yolculuğa çıkanlara eşlik ediyoruz.

Amacımız

Doğal taşların mucizevi gücünü sizlere sunarak birer şifa kaynağı olmasını temenni ediyoruz.

Para İadesi

İade sözleşmesinde yer verdiğimiz maddelerin dışına çıkılmadığı sürece hiç bir gerekçe göstermeden ürünleri iade edebiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

1500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

7 Gün İçinde Kolay İade

7 iş günü içinde para iadesi.

Dünyanın Her Noktasına Kargo

Nerede olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı / MasterCard / Visa