Mercan Taşı Kolye – MTK10001

110,00

  • Renk: Beyaz
  • Boyut: 40 cm
  • Tür: Doğal Taş Kolye
  • Zincir Malzeme: Pirinç zincir üzeri gümüş rengi lak kaplama
  • Kullanım: Ürün Mercan taşı kolye olduğu için cilde temas edecektir. Şayet alerjiniz var ise alerjik durumlar olmaması adına ürünü herhangi yerinize dokundurun ve gözlemleyin. Devamlı bir kullanım için lütfen nem ve rutubetten uzak tutun.
  • Menşei: Hindistan
  • Pratik bir zincir askısı olduğu için istediğiniz zincir ile kullanabilirsiniz.
1 inceleme

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Mercan Taşı Nedir?

Mercan taşı nedir noktasında, ilk olarak şunu diyebiliriz ki mercan taşı kolye beyaz, kırmızı, kahverengi, siyah ve mavi olabilen çeşitli renklerde bulunabilir. Mercan’ın en çok aranan rengi kırmızı ve beyaz renkleridir. Bu renkler ile mercan taşı kolye ve mercan taşı bileklik yapılır.

Mercan Taşı Faydaları Nedir

Mercan Taşı
Mercan Taşı Kolye

Mercan taşının faydalarına baktığımızda ilk olarak sindirim süreçlerini hızlandırdığı ve kolesterolü düzenlediği bilinmektedir. Niasin üretimini ve emilimini de artırabilir. Mercan taşı kolye akciğer sorunlarının tedavisinde faydalı olduğu söylenir.

Mercan taşı faydaları, özellikle maddi sıkıntılar yaşıyorsanız, sahip olmak için çok faydalı bir taş olabilir. Bu taş, borçtan kurtulmanıza ve finansal bağımsızlığa ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Mercan taşı faydaları açısından gelirinizde önemli bir artış olmasa bile, mali durumunuzu nasıl yönetebileceğinizi ve tasarruflarınızı nasıl artırabileceğinizi gösterecektir.

Mercan taşı kolye enerjileri, finansal fırsatları fark etmenizi ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen girişimlerden uzak durmanızı sağlayacaktır. Mercan taşının faydaları, mali durumunuzu iyileştirmek ve parayla ilgili kararlarınızdan daha sorumlu olmak için Tanrı vergisi yeteneklerinizi kullanmaya teşvik edecektir.

Mercan Taşının Özellikleri

Mercan taşının özellikleri açısından sizi kötü şanstan koruyacaktır. Mercan taşı, gerektiğinde yatırım yapma ve elden çıkarma yeteneğinizi güçlendirecek! Mercan taşı kolye, takıntılara yol açabilecek kontrol edilemeyen duyguları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Mercan taşının özellikleri sayesinde size ilişki zorluklarınızın üstesinden gelme gücü verecek ve sizin için onurlu niyetleri olmayan insanlardan her zaman bir adım önde olacaksınız. Rakiplerinizle yüzleşmek ve engellerinizi aşmak için size cesaret verecek.

Mercan taşının özellikleri her zaman enerjileri, partnerinizle veya ilişkinizde yaşadığınız uyuşukluğu da giderecektir. Mercan taşı, size sözlerinizi tutmanız ve size ihtiyaç duyduklarında diğer önemli kişiler için gelmeniz için dayanıklılık verecektir.

Mercan Taşı Fiyatları

Bu güçlü şifa taşı, özellikle önemsiz nitelikteki anlaşmazlıklardan ve kavgalardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Mercan taşı fiyatları açısından bakıldığında mercan taşı kolye ve mercan taşı bileklik olarak fiyatlarında değişiklik gösteren bir fiyat skalasına sahiptir.

Bu yüzden tam anlamıyla mercan taşı fiyatları şu kadardır diyemeyiz. 100 liradan 1000 liraya kadar bir fiyat skalasına sahip olabilir. Genelde kırmızı mercan taşı olarak bilinse de beyaz mercan taşı da vardır. Bu yüzden beyaz mercan taşının fiyatları daha yüksek olabilmektedir.

Mercan Taşı Nasıl Temizlenir?

Mercan taşı nasıl temizlenir gelin birlikte bakalım. En pratik yolu akan bir suyun altına 30 saniye kadar tutmaktır. Mercan taşı temizlenmesi noktasında bir başka alternatif ise toprağa gömmektir.

Bunun içinde bir gece kalması yeterlidir. Mercan taşı bileklik ya da mercan taşı kolye modellerinizi bu şekilde temizleyebilirsiniz. Mercan taşı nasıl temizlenir sorunuza umarım cevap olmuştur.

Doğal taşlar nasıl temizlenir noktasında ” Doğal Taş Temizliği Nasıl Yapılır? ” yazımızı okuyabilirsiniz.

Ek bilgi

Cinsiyet

Kadın

Renk

Beyaz

Şekil

Zincir Uzunluğu

40 cm

Mercan Taşı Kolye – MTK10001 için 1 değerlendirme

  1. bahdiyarrirakk

    Kargo 2 gün içinde elime ulaştı Teşekür ederim ? üründen çok memnun kaldım fotoğraftaki den daha güzel duruyor çok beğendim Allah sizden razı olsun ?

Değerlendirme yap

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: