Akrep Burcu Doğal Taşları

Akrep burcu doğal taşları yada akrep burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akrep Burcu Doğal Taşları
Show Filters

21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Akrep Burcu Taşı

Günümüzde doğal taşların kullanımıyla birlikte, insanlar kendilerinde birçok unsurun olumlu yönde değiştiğini fark ediyor. Ancak, doğal taşların bilinçsizce kullanılmasının yanı sıra bu taşların bilinçli ve son derece hassas kullanılması gerekiyor. Bekledikleri etkiyi alamayan birçok insan, burcuna göre yanlış taş tercihi yapabiliyor veya edindikleri taşı yanlış bir biçimde kullanıyor. Örneğin akrep burçlarının kendine has taşları bulunurken, bu taşlar yalnızca akrep burçlar için çalışmaz. Akrep burcu doğal taşları her ne kadar burca özel olsa da normal kullanıcılar tarafından da edinilebilir ve etkileri görülebilir.

Akrep Burcu Taşı Nedir

Akrep burçları genellikle sezgileriyle tanınan bir burçtur. Doğal taşların doğru kullanımıyla birlikte bu sezgisel güçler artar ve altıncı hisler konusunda akrep burçlarını uçsuz bucaksız bir şelale bekler. Hislerinin arttığını görmek isteyen, doğru taşını öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için akrep burcu taşı nedir sorusunun cevabını vereceğiz.

akrep burcu taşı
akrep burcu doğal taşları

Akrep Burcu Taşı Hangisidir

Yazımızda bahsettiğimiz gibi, doğal taşların kullanımı biraz da burçlarla alakalıdır. Her burcun kendine has doğal taşı bulunurken, bu doğal taşı doğru kullanmak da çok önemlidir. Akrep burcu taşı hangisidir sorusunun cevabına gelecek olursak, en doğru tercihin Topaz taşı olacağını söyleyebiliriz. Topaz taşı zihin çöküntüsü, durgunluk ve yorgunluk konusunda kullanılması gereken taşların başında ilk sıraya yerini alır.

Topaz taşı, Akrep burçlarına daha da heyecan verici bir doğa gücü katmaktadır. Hislerinin kuvvetiyle bilinen akrep burçlarına bu taş çok iyi gelecek, hislerinin daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

Rodokrozit Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Akrep burçlarından konu açılmışken, bu burç grubunun diğer taşından da söz edebiliriz. Rodokrozit taşı da bir diğer akrep burcu taşıdır. Akrep burçları bazen çok sinirli olabilir, hatta fevri davranışlar içerisine girebilirler. Rodokrozit taşı da akrep burçlarına bu konuda fayda sağlar. Kalbe büyük ölçüde sevgi getirir ve bu fevriliklerin de fazlasıyla önüne geçer. Ayrıca bu taşı yanınızda taşımanın en iyi yollarından birisi de akrep burcu taşı bileklik aksesuarına sahip olmaktır.

Rodokrozit taşı sayesinde birçok akrep burcu çevresindeki insanları sözleriyle kırmak yerine, kendilerini sakinleştirmeyi başarmaktadır. Fazlasıyla saf sevgi yükleyen bu taş kalbiniz ve sizin için çalışacaktır.

Babaya Alınabilecek Hediye / Akrep Burcu Taşı

Hayatımızın önemli etmenlerinden birisi de hiç şüphesiz doğal taşlardır. Özellikle babalar gününde babanıza hangi hediyeyi alacağınızı bilmiyorsanız, ona ait bir doğal taş hediye etmek gerçekten de mükemmel bir fikir olacaktır.

Doğal taşlar tabii ki burçlara göre de tercih edilebilir. Örneğin babanız akrep burcuna mensup bir kişilikse, akrep burcu taşı alabilirsiniz. Akrep burcu taşı da her yerde Topaz olarak bilinmektedir. Babanıza doğal taşı hediye edebilir, veya bu doğal taşın takılarından da edinerek direk takı halinde de hediye edebilirsiniz.