Kova Burcu Doğal Taşları

Kova burcu doğal taşları yada Kova burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kova Burcu Doğal Taşları
Show Filters

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kova Burcu Taşı

Özgür düşüncelerinden ve özgürlüklerinden bir nebze bile ödün vermeyen kova burçları, kafalarına pek bir şey takmadan rahat düşünceli bir yaşam sürüyorlar. Kova burcu doğal taşları mükemmel kontrolcü özellikleriyle çok fazla sıkışmadan etrafındaki negatif olayları kısa zamanda kontrol altına alan bu burçların, doğal taş kullanımlarıyla özelliklerinin daha da geliştiği biliniyor. Burçlara göre şekillenen doğal taşlarda kova burcu taşı gerçekten de bu burç grubuna fazlasıyla iyi geliyor.

Kova Burcu Taşı Nedir – Kova Burcu Doğal Taşları

Kova burçları, kendilerine özel olan doğal taşlarını kullandıklarında mükemmel bir kişiliğe bürünüyorlar. Derin düşünme özelliğine sahip olan bu burçlar, çok kısa bir zamanda süper planlar yaparak işleri de yoluna sokabiliyorlar. Tabii ki kova burcu taşı nedir sorusunun cevabını verdiğimizde, aslında bu burcun daha rahat bir yaşam süreceğinin cevabını da sizlere vermiş olacağız.

Kova burcunun ana doğal taşı lal taşı olarak bilinir. Diğer ismiyle garnet olarak bilinen lal taşı, bu burçlarda etkisini yüksek oranda göstermektedir. Koruma ve zaferin işareti olarak bilinen lal taşı sayesinde kova burçları daha güçlü bağlara ve dostluklara kapılarını açabilecek. Ayrıca bu taşla birlikte kova burçları karanlık güçlere ve negatif enerjilere de tamamen uzak olacak.

Kova Burcu Taşı Hangisidir

Kova burçları, doğal taşlar arasından yalnızca bir tanesiyle yetinmemektedir. Kova burcu taşı hangisidir sorusunun bir diğer cevabı da ametist taşı diyebiliriz. Ametist taşı da kova burçlarının bir yandan sezgilerini daha güçlü hale getirir, öte yandan kötü alışkanlıklara yönelik hareketlerini kısıtlar. Alkol ve daha farklı kötü alışkanlıkların önünü kesen ametist taşı, güçlü bir tutucudur. Ayrıca bu taşı yanınızda taşımanın en kolay yollarından birisi de, ametist taşı kolye aksesuarına sahip olmaktır.

Lal Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Genellikle birçok kaynakta garnet olarak da bilinen lal taşı, burç fark etmeksizin genellikle birçok insan tarafından tercih edilir. Genel anlamda tüm insanlara fazlasıyla fayda sağlayan bu taş, kova burcu taşı olarak da bilinmektedir. Kova burcunun var olan yeteneklerini güçlendiren lal taşı, normal insanlara da fazlasıyla sağlık, sevgi ve fayda getirebilir. Aksesuar olarak da bu taşı yanınızdan ayırmayabilirsiniz. Özellikle lal taşı kolye veya kova burcu taşı bileklik sizin için mükemmel bir tercih olacaktır.

Sevgiliye Alınabilecek Hediye / Kova Burcu Taşı

Kova burcu taşı sevgiliye hediye edilebilecek taşlardan yalnızca bir tanesidir. Kova burcu taşı hediyesi olarak da bir ametist taşı satın alarak sevgilinizi mutlu edebilir, ilişkinizin daha da güçlenmesine olanak tanıyabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra taşın etkisini görmeye başlayan sevgiliniz hayatında giden tüm pozitif durumları size bağlayacak ve sizden asla kopmayacaktır.

Hiç şüphesiz ki doğal taşların hayatımıza ve yaşantımıza etkisi büyüktür. Bu nedenle kişiye özel olarak bilinen taşlar arasında, kova burcu taşı da bulunmaktadır. Kova burçlarına ait, özel bir taş satın aldığınızda bu doğal taş sevgilinize, annenize veya babanıza gerçekten de mükemmel etkiler gösterecektir. Kova burcu doğal taşları hayatında pozitif bir düzene giren sevgiliniz, size karşı da asla negatif düşünce barındırmayacaktır.

Sevdiklerinizi daha güzel bir hayata sürüklemek adına, onun burcuna ait bir taş alabilirsiniz. Bu taşın nasıl kullanılacağı hakkında da bilgiler verebilir, kişinin düzenli olarak kullanmasını sağlayarak gerçekten de ona büyük iyilikler yapabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.