Koç Burcu Doğal Taşları

Koç burcu doğal taşları yada koç burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Koç Burcu Doğal Taşları
Show Filters

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Koç Burcu Taşı

Koç burçları, çok hareketli insanlardır. Kısa zamanda büyük işler yapmayı planlayan koç burçları, akıl almayacak kadar enerji doludur. Koç burcu doğal taşları Enerjisiyle ve yaptığı işe bağlılığıyla bilinen koç burçları, yolda yürürken ve adım atarken bile yaptıkları eylemde daima heveslidir. Tabii ki bazı koç burçları bu hevesi kendisinde yakalayamazken, akıllarında soru işaretleriyle yaşayabiliyor. Tam da bu anda, devreye koç burcu taşı giriyor. Doğal taşlarla içinizdeki negatif duyguları atabilir, siz de hayata pozitif bakabilirsiniz.

Koç Burcu Taşı Nedir – Koç Burcu Doğal Taşları

Hayat enerjileriyle dolu olan koç burçları, her konuda atılgandır. Yaptıkları her işte özenli davranan koç burçları, doğal taş olarak kan taşını kullanmaktadır. Bazı koç burçları içlerindeki cevheri ortaya çıkaramazken, bazı koç burçları da kısıtlı hareket eder. Bu kısıtlamayı çözmek ve asıl cevherleri ortaya çıkarabilmek için kullanılacak en iyi taş kan taşıdır. Koç burcu taşı nedir diye merak ediyorsanız, farklı taşlardan da bahsedeceğiz.

Koç Burcu Taşı Hangisidir

Koç burcu taşı genellikle kan taşı olarak da bilinmektedir. Ancak söylediğimiz gibi, birçok burç farklı taşlarla da harika işbirliği yapabilir ve ortaya hiç beklenmedik pozitif enerjiler çıkabilir. Kan taşı ana taş olarak bilinse de koç burcu taşı hangisidir sorusunun cevabına tam anlamıyla yeterli gelmez.

Genellikle Mart ayında doğan koç burçları kan taşını ağırlıklı olarak kullanırken, bu burçla harika çalışan taşlar arasında Akuamarin taşı da bulunmaktadır.

Koç burcu doğal taşları
Koç burcu doğal taşları

Kan Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Kan taşı genellikle koç burcu insanları tarafından kullanılır. Çünkü kan taşı koç burcunun doğal taşıdır ve etkileri gerçekten azımsanmayacak kadar fazladır. Ancak bu taş yalnızca koç burcu tarafından da kullanılmaz. Taşın genel olarak faydalarına göre birçok insan tarafından kullanıldığı ve tercih edildiği de biliniyor.

Kan taşını en aktif ve doğru kullanmanın önemli yollarından birisi de aksesuar tercihidir. Özellikle kan taşı kolye satın alarak, taşınızı sürekli kalp çakranızın üzerinde taşıyabilir gün boyu enerjisinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kan taşını bir hediye olarak vermek isterseniz, koç burcu taşı bileklik seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Alınabilecek Hediye / Koç Burcu Taşı

Koç burcu taşı sevgilinize hediye olarak verebileceğiniz taşlardan yalnızca bir tanesidir. Koç burcu taşı hediyesi olarak da bir kan taşı aksesuarı alarak sevdiğiniz insanı mutlu edebilir, ilişkinizin daha da otorite kazanmasına olanak tanıyabilirsiniz. Bunların yanı sıra taşın etkisini görmeye başlayan sevdiğiniz, hayatında giden tüm pozitif durumları sizinle bağdaştıracak ve size bağlı kalacaktır.

Şüphesiz, doğal taşların yaşantımıza etkisi büyüktür. Bu sebeple kişiye özel bilinen taşlar arasında, koç burcu taşı da bulunmaktadır. Koç burçlarına ait, özel bir taş satın aldığınızda bu doğal taş sevgilinize, annenize veya babanıza gerçekten de mükemmel etkiler gösterecektir. Hayatında pozitif bir düzene giren sevgiliniz, size karşı da asla negatif düşünce barındırmaz.

Sevdiklerinizi daha güzel bir hayata sürüklemek adına, onun burcuna ait bir taş alabilirsiniz. Bu taşın nasıl kullanılacağı hakkında da bilgiler verebilir, kişinin düzenli olarak kullanmasını sağlayarak gerçekten de ona büyük iyilikler yapabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.