Oğlak Burcu Doğal Taşları

Oğlak burcu doğal taşları yada oğlak burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Doğal Taşları
Show Filters

22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Oğlak Burcu Taşı

Doğum ayınızla birlikte burçlarınızın özelliklerine sahip olur, bu özelliklerle çevreniz tarafından eleştiriler veya olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Oğlak burcu doğal taşları genel anlamda özelliklerine de bakacak olursak, bu burç grubunun fazlasıyla inatçı olduğunu söyleyebiliriz. Yaptıkları her işte inatçı ve ısrarcı davranan oğlak burçları, kendi burçlarına hızlı tepki veren doğal taşlarla da bu özelliklerini daha diri tutabiliyor.

Oğlak burcu taşı kullanımından hemen sonra, oğlak burçlarının inatçı ve ısrarcı tavırları daha da gelişmeye başlar. Ancak bu durum kötü yorumlanmamalıdır. Çünkü oğlak burçları yaptıkları işlerde inatçı ve ısrarcı davranarak, bu işlerin altından kolayca kalkabilir.

Oğlak Burcu Taşı Nedir – Oğlak Burcu Doğal Taşları

Ailesine, arkadaşlarına ve çevresine tutkuyla bağlı olan oğlak burçları bu konuda çok hassastır. İşlerinde inatçı olduğu kadar ailelerine de bağlılık konusunda inatçı olan bu burç grubu, kendi doğal taşını kullanarak daha da kenetlenebilir. Oğlak burcu taşı nedir sorusunun cevabına da malakit taşı cevabını verebiliriz.

Malakit taşı, oğlak burcunun temel özelliklerini pozitif bir şekilde güçlendirir.

Oğlak burcu doğal taşları
Oğlak burcu doğal taşları

Oğlak Burcu Taşı Hangisidir

Oğlak burcu doğal taşları ana doğal taşı malakit taşıdır. Her ne kadar ana doğal taş malakit taşı olsa da, oğlak burcu grubu akik taşına da fazlasıyla olumlu tepki verebilmektedir. Çalışkanlığıyla bilinen oğlak burçları asla sinir ve strese ayıracak zaman bulamazlar. Malakit taşı da oğlak burçlarına mükemmel bir etki verir ve sinir, stres durumlarının meydana gelmesi olasılığı bile tamamen uzaklaşır.

Oğlak burcu taşı hangisidir sorusunun cevabı malakit ve akik olarak değişmektedir. Her ne kadar farklı taşlarla iletişime girilse bile, bu iki ana kristal oğlak burcu üzerindeki en etkili kristallerdir.

Malakit Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Malakit taşı genellikle birçok insan tarafından kullanılır. Hatta oğlak burcu taşı bileklik olarak da tercih edilen malakit taşı, oğlak burçları üzerinde fazlasıyla etkilidir ve hızlıca etkileşime geçebilir. Kısa zamanda üzerindeki özelliklerin daha fazla arttığını fark eden oğlak burçları, olumlu yanlarının geliştiğini gördükçe bu taşa günden güne daha fazla bağlanabilirler.

Babaya Alınabilecek Hediye / Oğlak Burcu Taşı

Hayatın en hassas elementlerinden birisi de doğal taşlardır. Özellikle babalar günü için babanıza hangi hediyeyi alacağınızı düşünüyorsanız, ona ait olduğunu düşündüğünüz bir doğal taş hediye etmek gerçekten de mükemmel bir fikir olacaktır.

Doğal taşlar tabii ki burçlara göre de tercih edilebilir ve tepki verebilir. Misal, babanız oğlak burcuna mensupsa ona bir oğlak burcu taşı hediye edebilirsiniz. oğlak burcu taşı da her yerde Malakit olarak bilinmektedir. Babanıza doğal taşı hediye edebilir, veya bu doğal taşın takılarından da edinerek direk takı halinde de hediye edebilirsiniz.

Doğal taşı takı veya mücevherat olarak hediye etmek daha iyi olacaktır. Çünkü normal bir taşı taşımak zorunda kalmayan babalarımız kolyesini veya bilekliğini takarak taşlarını yanından ayırmayabilirler.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.