İkizler Burcu Doğal Taşları

İkizler burcu doğal taşları yada ikizler burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İkizler Burcu Doğal Taşları
Show Filters

19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

İkizler Burcu Taşı

Doğası gereği merak içerisinde bir hayat yaşayan ikizler burcu, genellikle meraklarının peşinden giderek yeni şeyler öğrenmeyi hedeflerler. İkizler burcu doğal taşları çevreleriyle sürekli etkileşim haline girerek fikir alışverişinde bulunan ikizler burcu kişileri, kullandıkları doğal taşlarla bu özelliklerini daha verimli hale getirebiliyor. Bildiğiniz üzere doğal taşlar insan üzerinde farklı ve pozitif etkiler yaratabiliyor. Özellikle her burcun kendine has bir doğal taşı olduğu gibi, ikizler burcu taşı da bu burç grubuna fazlasıyla yardımcı oluyor.

İkizler Burcu Taşı Nedir – İkizler Burcu Doğal Taşları

İkizler burcu nadiren de olsa yapacakları bir göreve odaklanabilirler. Çoğu zaman tavrını eğlenmekten yana koyan ve sadece eğlenceyi düşünen ikizler burcu kişileri, zor odaklanabildikleri için inci taşı özellikle faydalı olacaktır.

İkizler burcu taşı nedir diye soracak olursanız, ana taş olarak inci taşını söyleyebiliriz. Ancak ikizler burçları safir taşına, sitrin taşına ve krisopraz taşına da çeşitli tepkiler verebilir. Çok mutsuz olunan bir anda bile, inci taşı ikizler burcunun moralini yükseltmeye yetecektir.

İkizler Burcu Taşı Hangisidir

İkizler burçları için kullanılan taşların fazlasıyla çeşidi vardır. Doğal taşlar, burçlara göre daha farklı etkiler bırakabilir. Özellikle pozitiflikleri taşıyan doğal taşlar, negatif durumları da tamamen sizlerden uzaklaşır. Ancak, taşınızdan en iyi verimi alabilmeniz için hem doğru taşı kullanmalı hem de taşınızın kullanma amacını iyi belirlemelisiniz.

İkizler burcu taşı hangisidir sorusuna verilebilecek en iyi cevap inci olacaktır. Ancak az önce de bahsettiğimiz gibi ikizler burcu kişileri sitrin taşına, safir taşına ve krisopraz taşına da pozitif yönde etki göstermektedir.

İkizler burcu doğal taşları
İkizler burcu doğal taşları

İnci Hangi Burcun Taşıdır

Günümüz kadınları tarafından çokça kullanılan inci, ikizler burcu taşıdır. İncinin kullanım alanı genellikle kolye olsa da, birçok ev aksesuarında ve sabit aksesuarlarda kullanılabilir. Basit bir el örgüsünde bile kullanılan inci taşlar, ikizler burcu için de çok önemli bir taştır.

İkizler burcuna mensupsanız ve kendinize ait bir doğal taş kullanmak istiyorsanız inci taşı kolye tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ikizler burcu taşı bileklik de görünüm açısından harika bir tercih olacaktır. Bu aksesuar sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Ayrıca taşınızı asla yanınızdan ayırmayacak ve sürekli olarak kendinize ait doğal taşınızla dolaşabileceksiniz.

Anneye Alınabilecek Hediye / İkizler Burcu Taşı

Kendi burcuyla muhteşem bir uyum içerisine giren İnci, kesinlikle ikizler burcu taşı olarak bilinir. Özel günlerde sevgiliye, babaya ve hatta anneye hediye olarak alınabilecek hediyeler arasında yer alan inci, ikizler burçları için de alınabilecek en kıymetli hediyelerden birisidir.

Hayatımıza farklı güzellikler katan doğal taşlar, burçlara göre de değişkenlik göstermektedir. Özellikle ikizler burcu taşı inci olarak bilinmektedir. İnci, normal insanlara nazaran ikizler burcu taşı olduğu için bu burç üzerinde daha farklı etkiler gösterebilir.

Anneye alınabilecek hediyeleri merak ediyorsanız, öncelikle burca göre doğal taş seçimi yapabilirsiniz. Annenize alacağınız burç uyumlu bir doğal taş, belki de onun hayatını olumlu yöne çevirecek ve anneniz ömür boyu size minnettar kalacaktır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.