Yay Burcu Doğal Taşları

Yay burcu doğal taşları yada yay burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yay Burcu Doğal Taşları
Show Filters

19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Yay Burcu Taşı

Hayat politikası bakımından yaşa ve yaşat ikilemini göz önüne alan, bu standarda göre yaşayan yay burçları, açık fikirli insanlardır. Yay burcu taşı iyimser ve herkesle genellikle arası iyi olan bu burç grubu, kendi doğal taşlarını kullandıklarında adeta bir iyilik meleğine dönüşürler. Yay burcu doğal taşları kendi iyi niyetlerini asla suiistimal ettirmeyen bu burç grubu, zamanla birçok tecrübe yaşamıştır ve artık olumsuzluklara izin vermemektedir. Yay burcu taşı da bu özellikleri ve hisleri kuvvetlendirmek için ayrıca bir gayret içine girer, yay burçları için çalışır.

Yay Burcu Taşı Nedir – Yay Burcu Doğal Taşları

Yay burçları, en zorlu koşullarda bile asla şikayetçi ve isyankar olmazlar. Ne kadar problem yaşanırsa yaşansın, her zaman bir köşede pozitiflik olduğunu iyi bilirler ve bu pozitif alanı çok çabuk yakalayabilirler. Yay burcu taşı nedir sorusunun cevabı da mavi topaz taşı olacağı gibi, mavi topaz bu burç grubunun daha da pozitif olmasına olanak sağlar, kalpleri sevgi ile doldurur.

Geçmişlerine asla takılmayan ve geleceği konusunda son derece meraklı olan yay burcu kişilikleri, mavi topaz taşı sayesinde geleceğe dair yaşanacak şeylerle ilgili de ince mesajlar alabilir, meraklarını gayet iyi şekilde giderebilirler.

Yay Burcu Taşı Hangisidir

Yay burçları genellikle mavi renklere büyük bir tutkuyla bağlıdır. Evren üzerinde bu burcun rengi mavi olarak bilinirken, yay burcu taşları da genellikle mavi olarak şekillenir. Az evvel de bahsettiğimiz gibi yay burcu taşı hangisidir sorusunun cevabını mavi topaz taşı olarak vermiştik. Ancak yay burçları kendilerini geliştirmek için yalnızca bu taşa bağlı kalmaz ve mavi safir taşıyla da mükemmel bir uyum içerisine girebilir.

Yay burcu doğal taşları
Yay burcu doğal taşları

Mavi Topaz Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Mavi topaz taşı, sevgi ve bereketlilik taşı olarak da nitelendirilir. Özellikle birçok insanla zaten doğuştan uyumlu olan yay burçları, bu taşı da kullanarak daha fazla sevgi ve saygı barındırabilir. Çevresiyle asla sorun yaşamayan ve yaşamaktan kaçınan yay burçları, mavi topaz taşıyla da hızlıca uyum içerisine girer. Bu taşı en iyi muhafaza etmenin yolu da yay burcu taşı bileklik takmak olacaktır.

Mavi topaz taşının hangi burcun taşı olduğunu merak ettiyseniz, en net cevap olarak yay burcunu söyleyebiliriz.

Sevgiliye Alınabilecek Hediye / Yay Burcu Taşı

Yay burcu taşı sevgiliye hediye edilebilecek taşlardan yalnızca bir tanesidir. Yay burcu taşı hediyesi olarak da bir mavi topaz taşı satın alarak sevgilinizi mutlu edebilir, ilişkinizin daha da güçlenmesine olanak tanıyabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra taşın etkisini görmeye başlayan sevgiliniz hayatında giden tüm pozitif durumları size bağlayacak ve sizden asla kopmayacaktır.

Hiç şüphesiz ki doğal taşların hayatımıza ve yaşantımıza etkisi çok büyüktür. Bu nedenle burçlara has olarak bilinen taşlar arasında, yay burcu taşı da bulunmaktadır. Yay burçlarına ait, özel bir taş satın aldığınızda bu doğal taş sevgilinize, annenize veya babanıza harika hareketlilikler katabilir. Hayatında pozitif bir düzene giren sevgiliniz, anneniz veya babanız size karşı da asla negatif düşünce barındırmayacaktır.

Yay burcu doğal taşları sevdiklerinizi daha güzel bir hayata sürüklemek adına, onun burcuna ait bir taş alabilirsiniz. Bu taşın nasıl kullanılacağı hakkında da bilgiler verebilir, kişinin düzenli olarak kullanmasını sağlayarak gerçekten de ona büyük iyilikler yapabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.