Unakit Taşı

Unakit taşı nedir, unakit taşı kolye, unakit taşı bileklik, unakit taşı faydaları ve unakit taşı özellikleri hakkında her şey.

Unakit
Show Filters

Tek bir sonuç gösteriliyor

Tek bir sonuç gösteriliyor

Unakit Taşı Nedir ?

Unakit taşı, yarı değerli bir taş ve uyarlanmış bir granit şekli olarak kabul edilen bir topraklama taşıdır. Unakit pembe feldispat , yeşil epidot ve berrak kuvarstan oluşur .

Bazen Epidot Granit olarak da adlandırılır. Epidot kendi başına, içine veya yakınına yerleştirildiği herhangi bir duyguyu veya durumu geliştirmek için güçlü bir araçtır. Bedeninizde tutulan ağır duyguları veya olumsuzlukları serbest bırakmak veya dönüştürmek istiyorsanız, o zaman Unakite kullanmak bu süreçte size yardımcı olabilir.

Unakit kristalinin pürüzsüz ve taş benzeri dokusu nedeniyle takı, boncuk ve hatta hayvan oymaları gibi birçok şey için kullanılır.

Unakit

Unakit Taşı Faydaları

Bu güzel taşın faydaları ve iyileştirici özellikleri, denge ve esenlik merkezlidir. Varlığımızın fiziksel ve duygusal kısımlarına dengeyi yeniden sağlamak için kullanılan çok topraklayıcı bir taştır. Duygularımıza ve ruhsal bedenlerimize denge getirdiği söylenir.

Unakit taşı faydaları taşı varlığımıza hafiflik getirir, iç huzuru ve dinginliği bulmamıza yardımcı olur. Güçlü bir dönüşüm enerjisine sahiptir, eğer acı ve zorluklarla uğraşıyorsanız, o zaman artık size hizmet etmeyen şeyi ortaya çıkarmak için bu taşı meditasyonda kullanın. Depresyon, uykusuzluk veya bağımlılık sorunları ile mücadele ediyorsanız, bu kesinlikle hayatınızda olması gereken bir taştır.