Apatit Taşı

Apatit taşı nedir, apatit taşı neye iyi gelir, apatit taşı faydaları, apatit taşının özellikleri hakkında tüm bilgiler sayfamızdadır.

apatit taşı
Show Filters

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Apatit Taşı Nedir ?

Apatit taşı anlamı” , “aldatmak” anlamına gelen Yunanca exapatὀ (veya apatao ) kelimesinden türetilmiştir. Bunun, apatitin sıklıkla Paraiba turmalin gibi diğer değerli taşlarla karıştırılması gerçeğinden kaynaklandığı düşünülmektedir .Bu değerli apatit taşı, onu kullananlar üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilecek güçlü özelliklere sahiptir. Bu nedenle, daha önce karşılaşmamış kişiler, ilk başlarken dikkatli olmalıdırlar. Mantıklı bir ilk adım, geceleri yastığınızın altına mavi bir apatit taşı yerleştirmektir; bu, canlı ve hatta kehanet niteliğinde rüyalar görmenize neden olabilir.

Mavi apatit kullanmak boğaz çakrasını engelleyebilir , bu da başka yollarla iletişim kurmayı ve kendini ifade etmeyi kolaylaştırır. Tıkanmış bir boğaz çakrasının belirtileri arasında sosyal kaygı ve utangaçlık, kendinizi ifade etmede zorluk ve güvensizlik duyguları sayılabilir 

Apatit Taşı Faydaları

apatit taşıApatit taşı faydalarından biride mavi apatit, diğer birçok değerli taş gibi birden çok faydaya sahiptir ve büyük bir anlam taşır. İnsanlar bunun motivasyon , hırs, kendine güven ve kendini kabul etme konusunda yardımcı olabileceğini bulmuşlardır . Genel olarak, mavi değerli taşlar, zihnin manevi dünyayla bağlantısı ile ilişkilidir. Bu, illa ki herhangi bir tür organize din anlamına gelmez, daha çok, gerçek benliğinize erişmenizi sağlayan zihninizin ve kalbinizin açılması anlamına gelir.

Apatit taşı faydaları aynı zamanda psişik algı ve paranormal alemine erişim yeteneği ile ilişkilendirilmiştir – ve hatta bazen geçmiş yaşam çalışması yapanlara bir yardım olarak. Bu yetenek, insanların ruhlarının ve zihinsel dünyalarının daha önce unutulmuş kısımlarıyla temasa geçmelerini sağladığı için yaratıcılığı teşvik eder. Ayrıca apatit taşı fiyatları boyuna göre değişmektedir.

Birçok insan, iç dünyalarını daha iyi anlamalarına ve ihtiyaçlarını, isteklerini ve karşılaştıkları sorunları değerlendirmelerine yardımcı olmak için apatit taşları kullanır. Ayrıca apatit taşı bileklik ve apatit taşı kolyeleri sitemizden bulabilirsiniz.

Bu metafizik ve ruhsal faydaların yanı sıra, apatit kristalleri fiziksel sağlığı geliştirmek için de kullanılabilir. Bir şok olarak gelebilir, ancak dişlerimizde ve kemiklerimizde biyolojik bir mineral olarak bir tür apatit bulunur .İkizler burcu için en ideal taşlardan biride apatittir. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın :)