Terazi Burcu Doğal Taşları

Terazi burcu doğal taşları yada terazi burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Terazi Burcu Doğal Taşları
Show Filters

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Terazi Burcu Taşı

Adından da anlaşıldığı gibi mükemmel bir adaleti ve eşitliği temsil eden terazi burçları, karar verme konusunda çok adaletli davranıyor. Terazi burcu doğal taşları genellikle çevresindeki insanlar tarafından da karar verme konusunda danışılan terazi burçları, bu yönleri sayesinde de birçok insan tarafından seviliyor. İçlerinde saf bir temizlik barındıran terazi burçlarının doğal taşı da bu yetenekleri ve sezgileri kuvvetlendiriyor. Terazi burcu taşı sayesinde adaletli olan bu burç grubu, daha da adaletli kararlar vermeye, seçici davranmaya fazlasıyla özen gösteriyor.

Terazi Burcu Taşı Nedir – Terazi Burcu Doğal Taşları

Terazi burcu her ne kadar adaletli bir burç olsa da, bazı durumlarda hazıra konmayı sevebiliyor. Özellikle çok zor işleri kendileri yapmadan, başkalarının yapmasıyla birlikte işin sonundaki ödülü almak isteyebiliyorlar. Terazi burcu doğal taşları tabii ki bu özelliğini pozitifliğe çeviren birçok terazi burcu, genellikle yanlış anlaşılıyor.

Özgürlüğüne düşkünlüğüyle bilinen terazi burcu grubu adaletinin ve seçimlerinin değerli olmasıyla da bilinmektedir. Terazi burcu taşı nedir diye soracak olursanız, bu taşın isminin Lapis Lazuli taşı olduğunu söyleyebiliriz. Bu kıymetli mücevher ile birlikte terazi burçları adeta farklı bir hayatın kapılarını aralayacak, kendisine var olan özellikleri de neredeyse 5 katı kadar güçlendirecektir.

Terazi burcu doğal taşları
Terazi burcu doğal taşları

Terazi Burcu Taşı Hangisidir

Terazi burcu taşının genellikle Lapis Lazuli taşı olduğu bilinir. Ancak bu taş, terazi burcu taşı hangisidir sorusunun tam olarak cevabı değildir. Lapis Lazuli taşının yanı sıra Kaplan gözü taşı da terazi burçları tarafından sıklıkla kullanılır ve mükemmel tepkilerin kapısını aralayabilir.

Lapis Lazuli taşı benliğinizde bulunan özelliklerinizi güçlendirirken, Kaplan gözü taşı da sizin kişisel güçlerinizi arttır. Dünya ve güneş enerjisini birleştirerek size sunan bu kıymetli doğal taş, aynı zamanda her konuda yere sağlam basmanıza da olanak tanır.

Lapis Lazuli Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Genel anlamda birçok insan tarafından kullanılan ve muhteşem bir enerji yayan Lapis Lazuli taşı, terazi burcunun taşı olarak bilinir. Terazi burçlarıyla hızlı ve mükemmel bir etkileşime giren doğal taş, sürekli olarak yanınızda kaldığında size sonsuz sevgi ve güzellik getirecektir.

Doğal taşınızın enerjisinden sürekli olarak faydalanmak istiyorsanız, taşınızı sürekli yanınızda taşımanız ve ortamınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bunu yapmanın en güzel yollarından birisi de terazi burcu taşı bileklik satın almak olacaktır.

Babaya Alınabilecek Hediye / Terazi Burcu Taşı

Hayatımızda ve dünyada varlığını sürdüren kıymetli elementlerden birisi de doğal taşlardır. Özellikle babalar günü geldi çattıysa, babanıza ne alacağınızı düşünüyorsanız ona ait bir doğal taş hediye etmek gerçekten de mükemmel bir fikir olacaktır.

Doğal taşların kullanımı burçlara göre farklılıklar gösterebilir. Örneğin babanız veya tanıdığınız terazi burcuysa, terazi burcu taşı alabilirsiniz. Terazi burcu taşı da her yerde Lapis Lazuli olarak bilinmektedir. Babanıza doğal taşı hediye edebilir, veya bu doğal taşın takılarından da edinerek direk takı halinde de hediye edebilirsiniz.

Doğal taşı takı veya mücevherat olarak hediye etmek daha iyi olacaktır. Çünkü normal bir taşı taşımak zorunda kalmayan babalarımız kolyesini veya bilekliğini takarak taşlarını yanından ayırmayabilirler.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.