Doğal Kırık Taşlar

Doğal kırık taş bileklik ve doğal kırık taş kolye modellerimiz için sayfamıza göz atabilirsiniz. Kırık taş kelime anlamı olarak taşın şeklinden dolayı söylenmektedir. %100 orjinal doğal taşlardır.

doğal kırık taşlar
Show Filters

18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doğal Kırık Taşlar

Doğal kırık taşlar Ölümsüz olarak nitelendirilen bu taşlar, enerjisini kaybetmeyen ve sonsuza kadar dirençli kalan bir yapıya sahiptir. Antik çağlardan günümüze birçok uygarlık, doğal taşların güçlerinin bir şifa kaynağı olduğuna inanmıştır. Bu inancın devam ettiğini ve doğal taşların şifa kaynağı olduğunu belirtmek gerekir.

Uzmanlar genellikle size uygun bir taş bulduğunuzda taşta ve kişinin kendisinde bir enerji değişimi olduğunu ve bunu hissedebileceğinizi söylüyorlar. Bazen doğum tarihiyle eşleşen taşlar, kişinin karakteristik özelliklerini de ifade eder ve iyi şanslar. En basit doğal taş belirleme yöntemi bu bağlamda genellikle burcunuzla ilgilidir.

Ham doğal kırık taşlar aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilir. Tasarlamak ve Görünüş yaratmak tamamen size kalmış. Doğal taşlar nerede olursa olsun bulunduğu ortama faydasını sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse;

  • Vazo içi dekor,
  • Mutfak Sürahiye içi,
  • Çiçek dekoru,
  • Vestiyer üstü,
  • Ünite dekoru,
  • Tabak, Bardak, Kase dekoru,
  • Çanta içi,
  • Cüzdan içi
  • Araba Torpido içi,
  • ve bunun gibi bir çok alanda kullanım sağlayabilirsiniz.

doğal kırık taşlarDoğal Kırık Taşların Faydaları

Doğal kırık taşlar ruh ve beden sağlığınızı, enerjinizi ve evinizin atmosferini olumlu yönde etkileyen bir yapıya sahiptir. Bu taşların tüm olumlu yönleri nedeniyle hayatınızın her alanına dahil edebilir, hatta aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Doğal kırık taşın faydaları ile ilgili eski çağlardan kalma doğal taş faydalarının kullanımı ve insan vücudu üzerindeki etkilerine değineceğiz.

Doğal kırık taşlar geçmişten günümüze mitoloji hikayelerinde önemli bir malzemedir. Doğal taşların faydaları inanılmaz. Değerli taşların milyonlarca yıl önce basınç ve ısı altında toprak altında oluştuğu belirtilmektedir.

Aynı zamanda doğal taşlar toprak altında kalan işlenmemiş taşlardır. Bu bağlamda doğal taşlar, titreşimleriyle çevreye enerji yükleyen en eski yapı malzemeleridir.

1- ying ve yang dengesini sağlayıcı etkisi vardır.

2- kişiye yaşama sevinci verir.

3- rüyalarımızın hafızamızda kalmasını ve daha net hatırlanmasını sağlar.

4- bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirir.

5- böbrek rahatsızlıklarımıza karşı faydalıdır.

6- tokluk hissi verir ve buna bağlı olarak kilo vermemizi sağlar.

7- kadınların adet düzenlerini dengeler, cinsel organlarından kaynaklı rahatsızlıklara iyi geldiği söylenmektedir. Kadınlarda kısırlığa iyi geldiği bilinir.

8 -kramp, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir.

9-Doğum sancısını hafiflettiği söylenir.

10-hücrelerin yenilenmesini sağlar ve yaşlanmaya karşı iyi gelir.

11-nazara karşı koruma sağlar.

12-kişiye sempati kazandırır.

13-duygusal dengeyi sağlar egoya karşı iyi gelir.

14-sezgileri ve iletişimi kevvetlendirdiği bilinmektedir.

15-sevgililer ve evliler arasına uyumu arttırır bunlar için faydalıdır.