Aslan Burcu Doğal Taşları

Aslan burcu doğal taşları yada aslan burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aslan Burcu Doğal Taşları
Show Filters

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Aslan Burcu Taşı

Tutkulu yapılarıyla bilinen aslan burcu kişilikleri, genellikle çekici fikirlerle ve duruşlarla ön plana çıkarlar. Özellikle aşk hayatlarını büyük bir tutkuyla yaşayan aslan burçları bu konuda kendilerine güvenir ve iş konusunda da asla tamamlayamayacakları işleri tercih etmezler. Baskıcı bir ortama asla katlanamayan aslan burçları, kendilerine de baskı yapılmasından hoşlanmaz. Ayrıca aslan burcu doğal taşları kullanan aslanlar, tüm bu özelliklerini daha da geliştirebilir.

Aslan Burcu Taşı Nedir – Aslan Burcu Doğal Taşları

Doğal taşlar, normal insanlar üzerinde çalışan mükemmel kristallerdir. Aslan burcu taşı pozitif etkileriyle ve yaydıkları harika enerjiyle insanları daha da dirençli tutar, tüm negatiflikleri de tarihin tozlu sayfalarına gömer. Doğal taşlar genel insanlar üzerinde normal seviyede çalışsa da, burcuna göre kullanılan taşlar daha da aktif çalışabilir, burcunuza uyumlu bir taş kullanmak sizin yararınıza olabilir.

Aslan burcu taşı nedir sorusunun cevabını merak ediyorsanız, kısaca Peridot taşı diyebiliriz. Peridot taşı aslan burçlarının olumlu yönlerini geliştirirken, içten içe kendilerini kemirmeye başlayan kötü düşünceleri de fazlasıyla bastırır.

aslan burcu doğal taşları
aslan burcu doğal taşları

Aslan Burcu Taşı Hangisidir

Aslan burçları her ne kadar tutkulu karakterler olsalar da, daima bu insanları içten içe kemiren bazı düşünceler ve fikirler vardır. Hayatın dönüm noktalarında çoğu zaman aynı durumu yaşayan aslan burçları, doğal taşlar sayesinde bu durumdan da tamamen kurtulabilmektedir.

Aslan burcu taşı hangisidir sorusuna verilecek en güzel cevap peridot taşı olacaktır. Peridot taşı yalnızca aslan burçları için değil, diğer tüm insanlarla da uyumlu çalışır ve olumlu yönleri geliştirme konusunda son derece başarılıdır.

Peridot Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Peridot taşı, genel anlamda bakıldığında herkes tarafından kullanılabilecek mükemmel bir doğal taştır. Ancak, aslan burçlarında daha da etkili çalışan peridot taşı, çeşitli aksesuarlar yardımıyla da sürekli olarak taşınabilmektedir.

Aslan burcunun taşı olan peridot taşını bileklik olarak taşıyabilirsiniz. Aslan burcu taşı bileklik kullanarak iyi yönlerinizi daha da geliştirebilir, içinizdeki olumsuzluğu daima başlamadan bitirebilirsiniz. Bunun yanı sıra zaten tutkulu bir hayat yaşamaya meraklı olan aslan burçlarının, tutkuları da beklemedikleri şekilde artacaktır.

Anneye Alınabilecek Hediye / Aslan Burcu Taşı

Kendi burcuyla muhteşem bir uyum içerisine giren Peridot, kesinlikle aslan burcu taşı olarak bilinir. Peridot taşı genellikle sevgiliye, babaya ve hatta anneye hediye olarak alınabilir. Özellikle bu hediye, aslan burçları için vazgeçilmez bir hediye olacaktır.

Hayatımıza farklı güzellikler katan doğal taşlar, burçlara göre de değişkenlik göstermektedir. Özellikle aslan burcu taşı peridot olarak bilinmektedir. Peridot, normal insanlara nazaran aslan burcu taşı olduğu için bu burç üzerinde daha farklı etkiler gösterebilir. Bu farklı etkiler tabii ki olumsuz değil, tam tersine olumlu etkilerdir.

Anneye alınabilecek hediyeleri merak ediyorsanız, öncelikle burca göre doğal taş seçimi yapabilirsiniz. Annenize alacağınız burç uyumlu bir doğal taş, belki de onun hayatını olumlu yöne çevirecek ve anneniz ömür boyu size minnettar kalacaktır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.