Boğa Burcu Doğal Taşları

Boğa burcu doğal taşları yada boğa burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Boğa Burcu Doğal Taşları
Show Filters

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Boğa Burcu Taşı

Hayatımıza bir tesadüf yoluyla bile aldığımız doğal taşlar, gerçekten de etkisini gösterebiliyor. Boğa burcu doğal taşları enerjisiyle birlikte hayatımızda yolunda gitmeyen bazı durumlar yoluna girebiliyor, beyinsel olarak daha olumlu ve pozitif düşünceler içerisine girebiliyoruz. Özellikle doğal taşlar, farklı burçlarla entegre olarak daha iyi çalışabiliyor. Boğa burcu taşı konusunda da hem sizlere kısa bilgiler vereceğiz, hem de bu burca sahip kişiliklerin genel özelliklerinden bahsedeceğiz.

Boğa Burcu Taşı Nedir – Boğa Burcu Doğal Taşları

Boğa burçları genel anlamda ön plana çıkmayı seven insanlardır. Özellikle başkalarını yönetmekten hoşlanan ve sorumluluk almayı seven bu burç grubu, Zümrüt taşından etkilenir. Zümrüt taşı ile çok uyumlu bir çalışma sürdüren boğa burçları, kendi doğal taşı sayesinde bu özelliklerini daha da ön plana çıkararak atılganlık konusunda tarih yazabilirler.

Son derece rahat bir yapıya sahip olan boğa burçları kesinlikle sıkıştırılmaktan hoşlanmazlar, rahat ve sakin bir yaşamı tercih ederler. Boğa burcu taşı nedir sorusunun cevabına yalnızca zümrüt diyemeyiz. Çünkü boğa burçları zümrüt taşının yanı sıra farklı taşlarla da uyumlu çalışıyor.

Boğa burcu doğal taşları
Boğa burcu doğal taşları

Boğa Burcu Taşı Hangisidir

Boğa burçları birden fazla taş grubuyla çok uyumlu çalışabilir. Boğa burcu taşı hangisidir sorusunun ana cevabı aslında zümrüt taşı olsa da, boğa burcu farklı taşlarla da oldukça uyumlu çalışabilir. Boğa burcuna sahip kişilikler doğal taş olarak zümrüt taşının yanı sıra Aventurin taşı, Safir taşı, Lal taşı, Pembe Kuvars taşı ve Amber taşıyla da fazlasıyla iyi çalışabilir. Boğa burçları zümrüt taşı kadar, bu taşlara da çabuk tepki verir.

Zümrüt Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Muhteşem görünümüyle ve kullanıcılarda bıraktığı etkilerle bilinen zümrüt taşı, genellikle boğa burçları tarafından tercih edilmektedir. Birçok insan tarafından sıklıkla kullanılan bu taş, boğa burcu kişiliklerinde daha hızlı sonuçlar verebilir, boğa burçlarının tüm özelliklerini daha da ön plana çıkarabilir.

Zümrüt taşı boğa burcuna ait bir doğal taş olduğu için, onu taşımanın en kolay yolu da boğa burcu taşı bileklik edinmektir. Bu bileklik sayesinde kendi doğal taşınızı istediğiniz gibi taşıyabilir, yanınızdan hiç ayırmayabilirsiniz.

Sevgiliye Alınabilecek Hediye / Boğa Burcu Taşı

Boğa burcu taşı sevgiliye hediye edilebilecek taşlardan yalnızca bir tanesidir. Boğa burcu taşı hediyesi olarak da bir zümrüt taşı alabilir ve ilişkinizi daha da kuvvetli hale getirebilirsiniz. Bunların yanı sıra taşın etkilerini yaşamaya başlayan kız arkadaşınız, yaşantısında giden tüm harika hisleri size bağlayacak ve sizden asla kopmayacaktır.

Hiç şüphesiz ki doğal taşların hayatımıza ve yaşantımıza etkisi büyüktür. Bu nedenle kişiye özel olarak bilinen taşlar arasında, boğa burcu taşı da bulunmaktadır. Boğa burçlarına ait, özel bir taş satın aldığınızda bu doğal taş sevgilinize, annenize veya babanıza gerçekten de mükemmel etkiler gösterecektir. Hayatında pozitif bir düzene giren sevgiliniz, size karşı da asla negatif düşünce barındırmayacaktır.

Sevdiklerinizi daha güzel bir hayata sürüklemek adına, onun burcuna ait bir taş alabilirsiniz. Bu taşın nasıl kullanılacağı hakkında da bilgiler verebilir, kişinin düzenli olarak kullanmasını sağlayarak gerçekten de ona büyük iyilikler yapabilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.