Başak Burcu Doğal Taşları

Başak burcu doğal taşları yada başak burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başak Burcu Doğal Taşları
Show Filters

22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Başak Burcu Taşı

Doğal taş kullanımlarında burçların önemi gerçekten de çok büyüktür. Her başak burcu taşı, birçok insan tarafından kullanılsa da bu kıymetli taşlar burçlara göre kullanıldığında daha farklı ve etkili tepkiler verebilmektedir. Özellikle başak burçları kendi doğal taşlarını merak ederken, bizler de bu kısa metnimizde başak burcu doğal taşları konusunda sizlere bilgi vereceğiz.

Başak Burcu Taşı Nedir – Başak Burcu Doğal Taşları

Başak burçlarının genel anlamda özelliklerinden bahsedecek olursak, gözlerinin çok keskin olduklarını söyleyebiliriz. Hiçbir ayrıntıyı kolay kolay kaçırmayan başak burçlarının ayrıca şansa bırakma gibi bir huyları da yoktur. Yapılacak herhangi bir iş kolunda, her zaman garantici olmayı tercih ederler. Başak burcu, kendi doğal taşının kullanımıyla da bu özellikleri daha da geliştirebilmektedir.

Başak burcu taşı nedir sorusunun cevabına gelecek olursak, yeşil yeşim taşından bahsedebiliriz. Başak burçlarında fazlasıyla etkili olan bu kıymetli taş, başak burçlarının A’dan Z’ye tüm özelliklerini daha da geliştirmektedir.

Başak Burcu Doğal Taşları
Başak Burcu Doğal Taşları

Başak Burcu Taşı Hangisidir

Başak burçları, birden fazla doğal taşa harika tepkiler verebilir ve onlarla uyum içerisinde çalışabilir. Başak burcu taşı hangisidir sorusunun ana cevabı kesinlikle yeşil yeşim taşı, yani Jade olacaktır. Bütün bunların yanı sıra başak burçları Selestit, Florit ve Jasper taşlarıyla da uyum içerisinde çalışır. Yeşil yeşim taşı bu burcun ana özelliklerini geliştirirken, diğer yardımcı taşlar da başak burçlarının ruhsal gelişimini önemser.

Yeşil Yeşim Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Yeşil yeşim, yani diğer adıyla Jade başak burcu taşlarından birisidir. Yemyeşil rengiyle insanın içini aydınlatan bu kıymetli doğal taş, tüm insanlar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle başak burçlarıyla mükemmel bir iletişimi olan bu taşın bilekliğini de birçok insanın kollarında görebiliriz.

Başak burcu taşı bileklik kullanarak sizler de ana doğal taşınızı sürekli yanınızda taşıyabilir, evrenin tüm olumlu duygularını bünyenize katabilirsiniz. Bunun yanı sıra çalıştığınız ortama bir parça taş bırakabilir, meditasyon sırasında da taşınızı avuç içerisinde tutabilirsiniz. Sizin burcunuzla ilişkili olarak çalışan yeşil yeşim taşı, bulunduğunuz her ortamda hatta cebinizde bile sizinle dolaşabilir.

Anneye Alınabilecek Hediyeler / Başak Burcu Taşı

Kendi burcuyla muhteşem bir uyum içerisine giren Yeşil Yeşim, kesinlikle başak burcu taşı olarak bilinir. Özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olarak bilinen doğal taşlar arasında, yeşil yeşim taşı anneniz, sevgiliniz veya babanız için muhteşem bir tercih olacaktır.

Hayatımıza pozitiflikler getiren doğal taşlar, burçlara göre de değişkenlik göstermektedir. Özellikle başak burcu taşı Yeşil Yeşim olarak bilinmektedir. Yeşil Yeşim, normal insanlara nazaran başak burcu taşı olduğu için bu burç üzerinde daha farklı etkiler gösterebilir.

Anneye alınabilecek hediyeleri merak ediyorsanız, öncelikle burca göre doğal taş seçimi yapabilirsiniz. Annenize alacağınız burç uyumlu bir doğal taş, belki de onun hayatını olumlu yöne çevirecek ve anneniz ömür boyu size minnettar kalacaktır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.