Yengeç Burcu Doğal Taşları

Yengeç burcu doğal taşları yada yengeç burcu taşı ile alakalı ürün ve modellerimiz için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Doğal Taşları
Show Filters

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Yengeç Burcu Taşı

Kızgınlıktan küslüğe, aşırı sevgiden tatlılığa kadar hayatı boyunca birden fazla rezonansa giren yengeç burçları, mükemmel bir su burcudur. Yengeç burcu doğal taşları hayatın her türlü duygusunu tadan ve karşılaştığı zorluklar ve güzellikler karşısında bu duygularını harika bir şekilde düzenleyen yengeç burçları da birbirinden güzel doğal taşlar kullanabiliyor. Özellikle bu burç ile mükemmel bir tepkimeye giren doğal taşlar, yengeç burçlarının duygularını daha rahat kontrol edebilmesini, geliştirebilmesini ve güzelleştirebilmesini sağlıyor. Yengeç burcu taşı sahibi olmak, gerçekten de yengeçler için değerli bir avantaj diyebiliriz.

Yengeç Burcu Taşı Nedir – Yengeç Burcu Doğal Taşları

Yengeç burçları kişilikleri bakımından mükemmel insanlardır. Hayatında tüm duygulara yer veren ve her insana hak ettiği muameleyi gösteren su grubu burcu, genellikle Yakut taşını kullanır. Yengeç burcu taşı nedir sorusuna en net cevap olarak yakut taşı cevabını verebiliyoruz.

Yengeç burçları, kullandıkları doğal taşlar sayesinde duygularını geliştirebilir ve daha rahat kontrol edebiliriz. Hayatında asla olumsuzluk istemeyen bu burç grubu, doğal taşlar sayesinde de zaten böyle bir durumla karşı karşıya gelmeyecekler.

Yengeç burcu doğal taşları
Yengeç burcu doğal taşları

Yengeç Burcu Taşı Hangisidir

Yengeç burcu taşı hangisidir sorusunun cevabına net bir cevap veremeyiz. Aslında bu burç grubunun kullandığı ana taş yakut taşı olsa da, yengeç burçları farklı doğal taşlar da harika bir döngüye ve tepkimeye girer. Özellikle yakut taşı ana taş olarak bilinse de yengeç burçları Kalsedon, ay taşı, inci, safir ve zümrüt taşlarıyla da harika bir değişime girebilir.

Bu doğal taşların hepsi genellikle normal insanlar tarafından kullanılsa da, özellikle yengeç burçları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü doğal taşlar, burçlara göre daha hızlı çalışmaya başlıyor ve insanların hayatını kısa zamanda değiştirebiliyor.

Yakut Taşı Hangi Burcun Taşıdır

Rengiyle, görüntüsüyle ve aksesuarlarıyla kendisine aşık eden yakut taşı, genellikle yengeç burcu insanları tarafından kullanılıyor. Taşı kullanmaya başlayan ve yengeç burcu taşı bileklik olarak bu taşı tercih eden kişilikler, çok çabuk pozitif tepkimelere girebiliyor.

Taşların etkisini kısa zamanda görmeye başlayan yengeç burçları da, geriye kalan hayatını büyük bir keyif içerisinde geçiriyor.

Anneye Alınabilecek Hediye / Yengeç Burcu Taşı

Kendi burcuyla muhteşem bir uyum içerisine giren yakut taşı, kesinlikle yengeç burcu taşı olarak bilinir. Özel günlerde sevgiliye, babaya ve hatta anneye hediye olarak alınabilecek hediyeler arasında yer alan inci, ikizler burçları için de alınabilecek en kıymetli hediyelerden birisidir.

Hayatımıza farklı güzellikler katan doğal taşlar, burçlara göre de değişkenlik göstermektedir. Özellikle yengeç burcu taşı inci olarak bilinmektedir. İnci, normal insanlara nazaran ikizler burcu taşı olduğu için bu burç üzerinde daha farklı etkiler gösterebilir.

Anneye alınabilecek hediyeleri merak ediyorsanız, öncelikle burca göre doğal taş seçimi yapabilirsiniz. Annenize alacağınız burç uyumlu bir doğal taş, belki de onun hayatını olumlu yöne çevirecek ve anneniz ömür boyu size minnettar kalacaktır.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.