Kırık Amazonit Taşı Bileklik

450,00

  • Renk: Açık Yeşil
  • Bileklik boyutu: 18 – 19 cm
  • Tür: Kırık Doğal Taşlı bileklik
  • Kullanılan Malzeme: Lastikli misina
  • Kullanım: Dolabınızda bulunan her kıyafet ile rahatça kombinleye bilirsiniz. Ancak biz genellikle sade kıyafetlerle kullanılmasından yanayız.  Parfüm veya bir başka kimyasal ile temas ettirmeyin. Eğer cildiniz hassas ise vücudunuzun bir bölgesinde test edin. Zarar veriyorsa kullanmayın. Uzun süre kullanım için doğal taşınızın temizliğini ihmal etmeyin ve nemli ortamlarda bırakmayın.
  • Menşei:  ABD, Madagaskar, Rusya, Hindistan ve Brezilya

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Kırık Taş Doğal Amazonit Bileklik

Kırık amazonit taşı bileklik, bir tür magmatik kaya oluşumu olan Mikroklin mineral kategorisine giren çeşitli potasyum feldispattır . Bu antik kristal, ilahi tezahür güçleri ve estetik güzelliği nedeniyle yüzyıllardır büyük saygı görmüştür. Yedi kristal sistemden Amazonit, triklinik grubun bir parçasıdır. Yıllar içinde birçok tonda Amazonit kristalleri gün ışığına çıkarıldı. Rengi soluk yeşil ve yeşil-maviden derin mavi ve turkuaz rengine kadar değişir.

Kırık amazonit taşı bileklik, adını dünyaca ünlü nehir olan Amazon’dan alır. Parıldayan mavi-yeşil tonları, bu mistik Güney Amerika nehrinin sakin akışını taklit eder. Ayrıca, bir Amazonit kristali üzerinde dans ederken gözlemlediğiniz hafif ve parıldayan yeşiller, Amazon’u tanıyan herkese güneş ışığının sürekli akan yüzeyinde nasıl süzüldüğünü hatırlatacaktır.

Bu kristalin adı aynı zamanda su elementiyle olan bağlantısından da bahseder. Amazonit taşının nazik varlığını hayatınıza davet ettiğinizde, hayatınıza yeni enerji ve ilham getiren kolay bir akışa ilham vermiş olursunuz.
En basit tabiri ile, sabit bir nokta ya da eksen çevresinde ağırlığının etkisiyle salınım yapan hareketli katı cisimlerden oluşan maddesel sisteme sarkaç denir.

Kırık amazonit taşı bileklik sarkaçların çeşitli türleri ve çok değişik kullanım alanları vardır. Örneğin jeologların yaptığı maden araştırmalarında duyarlılığı yüksek olan Holweck-Lejay’ in esnek sarkacından yararlanılır. Herhangi bir yerde bulunan maden cevheri ya da petrol o yerin ivmesinde düzensizliğe neden olduğundan ivmenin bulunan değeri buradaki maden yatağının miktarı ya da cinsi hakkında bilgi verir.

Amazonit taşlar doğal taşlardan ( Kuvars Ailesi ), metalden, pirinçten, camdan, hatta tahtadan yapılabilirler. Şifa çalışmaları ve yüksek benlik le iletişim kurarak yanıtlar almak için doğal taşlardan yapılan Pandülleri kullanmalıyız.

Kırık amazonit
Kırık amazonit taşı bileklik

Amazonit Taşı Faydaları

Amazonit taşı faydaları kristali ‘ umut taşı ‘ olarak adlandırılır. Sadece bakmak güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda amazonit taşı kalbinizde, zihninizde, bedeninizde ve ruhunuzda güçlü iyileşme süreçlerine ilham verir. Bu harika sulu taş, kendinizi yeniden ortalamak ve kaotik bir duygu kasırgasını pekiştirmek söz konusu olduğunda, herhangi bir kristal tutkununun gitmesi gereken bir şeydir.

İç dünyanıza bir denge hissini geri getirmenin ince ama büyük ölçüde faydalı etkisini başarır. Bu, çakralarınızı yeniden hizalayarak ve eril ve dişil enerjilerinizi, yin ve yang’ınızı dengeleyerek yapılır. Bir Kırık amazonit taşı bileklik teknolojiye aşırı maruz kalmanın bir sonucu olarak ortaya çıkan zihinsel sisi temizlemek söz konusu olduğunda özellikle etkilidir.

Özünde, amazonit zihinsel berraklığı ve sakinliği geliştirmek için kullanılabilecek muhteşem bir araçtır. Sanatsal bir bireyseniz ve uzun süreli bir yaratıcı blok yaşadığınızı düşünüyorsanız, amazonit ilham ve yaratıcı güven arayışınızda size yardımcı olabilir.

Bir Amazonit kristali, sayısız psikolojik ve duygusal iyileştirme yeteneğine sahip olmakla birlikte, fiziksel rahatsızlıkları da hafifletebilir. Sakin havasının tiroid sorunlarını giderdiği ve aynı zamanda kalsiyum emilimini arttırdığı söylenir. Vücudunuz daha fazla kalsiyumu işleyebildiğinde kemikleriniz güçlenir ve saçlarınız doğal parlaklığına geri döner. Bu faktörler, varlık ve canlılık duygularını güçlendirmeye yardımcı olur.

Amazonit Taşı Özellikleri

Amazonit taşı özelliklerinden bazılarıda led ve su, amazonitin felspat yapısında birleştiğinde hiç bu kadar güzel görünmemişti.

Bu popüler kristalin gövdesinde bu iki elementin birleşmesi göz kamaştırıcı bir zümrüt tonu oluşturur .Kırık amazonit taşı bileklikde bu renk hem büyüleyici hem de harika bir şekilde yatıştırıcıdır. Bir Amazonit kristalinin mistik ve su benzeri kalitesi, içinizde evrenin rehberliği ile akmak için derin bir arzu uyandıracaktır. Aynı zamanda sezginizi ve yüksek gerçeğinizi de uyandıracaktır.

Herhangi bir doğal taş aşığı, koleksiyonlarına amazonit eklemelidir. Hayatınıza kabul edildiğinde, bu kristal sizi derin bir sakinlik, neşe ve uyum duygusuyla kutsayacaktır. Ayrıca  amazonit taşı bileklikliği fiyatını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Doğal Taş Nasıl Temizlenir?

Doğal taşlar içinde barındırdığı enerjiden dolayı nötrlenme ihtiyacı duyar. Bu yüzden doğal taşınızı temizlemeniz gerekmektedir. Doğal taş nasıl temizlenir diyorsanız birden fazla yöntemi vardır.

1) Akan Su İle Temizleyebilirsiniz.
2) Deniz veya Tuzlu Su İle Temizleyebilirsiniz.
3) Toprağa Gömerek Temizleyebilirsiniz.
4) Tütsü İle Temizleyebilirsiniz.
5) İmgeleme İle Temizleyebilirsiniz.
6) Ses İle Temizleyebilirsiniz.
7) Enerji Çalışması İle Temizleyebilirsiniz.

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ek bilgi

Bileklik Uzunluğu

18-19 cm

Cinsiyet

Kadın

Renk

Açık Yeşil

Şekil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kırık Amazonit Taşı Bileklik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: