Kristal Kuvars Kolye – KKK10001

140,00

 • Renk: Beyaz
 • Boyut: 40 cm
 • Tür: Doğal Taş Kolye
 • Zincir Malzeme: Pirinç zincir üzeri gümüş rengi lak kaplama
 • Kullanım: Ürün Kristal Kuvars taşı kolye olduğu için cilde temas edecektir. Şayet alerjiniz var ise alerjik durumlar olmaması adına ürünü herhangi yerinize dokundurun ve gözlemleyin. Devamlı bir kullanım için lütfen nem ve rutubetten uzak tutun.
 • Menşei: Urugay
 • Pratik bir zincir askısı olduğu için istediğiniz zincir ile kullanabilirsiniz.
3 inceleme

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Dünyanın Her Noktasına Kargo İmkanı

 • 7 iş günü içinde iade
 • 2-3 iş günü içinde kargo
 • Ücretsiz hediye notu
Garantili Güvenli Ödeme

Kristal Kuvars Nedir

Kristal kuvars nedir ? Öncelikle kristal kuvars kolye kelimesi Yunancadan gelir ve berrak buz anlamına gelir. Özellikleri uzun zamandır hem ateşi düşürmek gibi fiziksel düzeyde hem de ruhsal ve zihinsel düzeyde takdir görmüştür.

Kristal kuvars bir değerli taşı kullanıyorsanız, aynı zamanda bu değerli taşın güçlü bir taş olduğunu bilirsiniz. Bu sayede kristal kuvars faydaları elde edebilirsiniz. Kristal kuvars özellikleri ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

Kristal Kuvars Özellikleri

Kristal kuvars özellikleri uzun zamandır bilinmektedir. İlk kez buz olarak kabul edildiğinden ve daha sonra çeşitli kesimler tarafından çok yaygın cam olarak kabul edildiğinden beri. Antik Maya’nın ritüellerini geliştirmek için kristal kuvars kullanılırdı. Antik Çin’de susuzluğu gidermek için kullandığı düşünülür.

Şamanlar ise kristal kuvars kolye için onun gökten geldiğine inanarak, onu daha yüksek ruhlarla temasa geçmek için kullandılar. Bunun yerine, bugün kaya kristalinin fiziksel, zihinsel ve ruhsal alanlarda ana kullanımlarının neler olduğunu görelim.

Ateşi düşürmek için kaya kristali kullanılırmış. Kristal kuvars özellikleri açısından ayak tabanlarının altına yerleştirildiğinde vücut ısısını düşürmeyi başardığı söylenir.

Dolaşımı dengelemek için vücutla temas ettirebilir, aynı zamanda endokrin bezlerinin işleyişini uyarabilir ve vücudu toksinleri atmaya zorlayabilirsiniz. Kristal kuvars özellikleri ile işlevlerini dengeleyerek tüm sinir alanı üzerinde hareket eder.

Şahsen doğal taşlar dükkanı olarak bazen başımız ağrıdığında kaya kristali kullanırız. Özellikle bilgisayar başında saatler geçirdikten sonra ortaya çıkan baş ağrısını giderdiğini kendimiz yaşadık. Bazen diş ağrısına da olumlu etkilerini görme fırsatımız oldu.

Kristal kuvars özellikleri sayesinde gerekirse, ateşi düşürmek, dolaşımı dengelemek, vücudun toksinleri atmasına yardımcı olmak, sinir seviyesini dengeye getirmekte ve diş ağrısına karşı faydalıdır.

 

Kristal Kuvars Faydaları

Kristal kuvars kullandığınızda faydaları nelermiş gelin birlikte bakalım. Kristal kuvars faydaları sayesinde kararsız bir durumda hissettiğinizde, net düşünme yeteneğinizi kaybetmiş gibi göründüğünüzde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kristal kuvars aslında tüm zihinsel düşünceler üzerinde çalışır ve denge getirir. Sizden gelen iç veya dış etkenler nedeniyle kaybolan kimliğinizi bulmak için kullanabilirsiniz. Kristal kuvars kolye doğanızı ortaya çıkarın, içe dönük sorgulamayı teşvik edin.

Kristal kuvars taşı ile sadece kendiniz üzerinde çalışmazsınız. Elde ettiğiniz kristal kuvars faydaları çok daha fazladır. Doğanızı daha iyi tanımayı öğrenirsiniz ve aynı zamanda örneğin başkalarını daha iyi anlayabilirsiniz.

kristal kuvars kolye
Kristal Kuvars Faydaları

Bu sayede kristal kuvars faydaları ile empati yapmaya başlarsınız. Her zaman kristal kuvars bileklik veya kristal kuvars kolye kullanarak hayatınıza uyum ve dinginlik katabilirsiniz.

Spiritüel düzeyde, yedinci çakrayı uyumlu hale getirmek ve varoluşun daha yüksek planlarıyla bağlantı kurmak için kristal kuvars ile çalışabilirsiniz.

Son derece ruhsal ve gerçekten fantastik bir taştır kristal kuvars. Derin bir iç gözlem araştırması ile başa çıkmanıza yardımcı olur. Bu yüzden kristal kuvars taşı ile meditasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Kristal terapi tedavilerinde, huzur içinde yaşamanızı engelleyen aurayı temizlemek, blokajları ve enerjik kalınlaşmaları gidermek için kullanılabilir.

Kristal kuvars faydaları ile mükemmel bir amplifikatör olarak, yol gösterici ruhlarla iletişim kurmanız gerektiğinde veya sadece üstün duygusal netlik elde etmek istediğinizde kullanılabilir.

Kristal kuvars kolye yedinci çakra üzerinde çalışmak, evrenle uyum sağlamak, enerji blokajlarını ortadan kaldırmak, yol gösterici ruhlarla iletişim kurmak, duygusal berraklığı geliştirmek için kristal kuvars faydaları ile kendinize değer katabilirsiniz.

Özetle, kristal kuvars faydaları şu konularda faydalıdır: Açıkça akıl yürütme, dengeyi sağlama, iç gözlem, başkalarını daha iyi tanıma, kendinle uyum içinde olma.

Kristal Kuvars Kolye Nasıl Temizlenir

Kristal kuvars nasıl temizlenir gelin birlikte bakalım. Kristal kuvars kolye taşını arındırmak önemlidir. Bu ritüeli gerçekleştirmek isterseniz kaya kristalini bir derenin akan suyunda veya tütsü ile arındırabilirsiniz. Kristal kuvars taşı bu nedenle doğrudan akan suyun altına koyarak temizleyebilirsiniz.

Ancak isterseniz doğrudan güneş ışığı ile de temizleyebilirsiniz. Su dışında deterjan kullanımında dikkatli olmak gerekir. Kristal kuvars taşınızı aşındıracak detaylardan kaçınmanız gerekir.

 

Bir çok doğal taş kolye modeli için sizleri doğal taş kolye bölümüne bekeleriz.

Doğal taşlarla ilgili tüm merak ettiklerinizi blog sayfamızda okuyabilirsiniz. Ayrıca anlık indirimler ve yeni modellerin takibi için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Ek bilgi

Cinsiyet

Erkek, Kadın

Renk

Beyaz

Şekil

Zincir Uzunluğu

40 cm

Kristal Kuvars Kolye – KKK10001 için 3 değerlendirme

 1. fyilmaz8790

  Fiyatına göre gayet güzel görünen bir kolye. Özel günlerde hediye edilebilir.

 2. Furkan

  Gerçekten çok güzel ve özel bir taş. Fiyatında şıklığıyla karşılıyor. Çok yakıştı bize

 3. karanlikanakale

  Ürünün fiyatının gayet iyi olması ve sitenin güvenirliliği açısından çok beğendim…Herkese tavsiye ederim

Değerlendirme yap

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: