Sıkça Sorulan Sorular

SIKCA SORULARN SORULAR

Ürünlerimizi web sayfamızdan veya instagram adresimizden sipariş verebilirsiniz.


Havale / Eft veya Kredi Kartı ile ürünleri satın alabilirsiniz.

Ürünlerimizin açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 1-3 iş gününde gönderilir.(Kişiye özel ürünlerin ulaşım sürecini lütfen sorunuz)

Kişiye özel ürünlerimiz ve küpeler hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde, ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz.

DOGALTASLAR SORU/CEVAP

– Cevap: Ürünlerimiz tamamen doğaltaş olduğundan dolayı azda olsa renklerde ve şekillerde farklılık olabilir, bu ürünün kusuru değildir.

– Cevap: Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir.

– Cevap: Ürününüzü faturası ile birlikte göndermeniz durumunda gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir.


– Cevap: Yarı değerli taş ürünlerimiz doğal taş oldukları için renklerinde ve şekillerinde farklılık gösterebilir. Bir modele ait ürün sisteme yüklenmeden önce içinden herhangi bir tanesinin fotoğrafı çekilerek sayfada yayınlanmaktadır. Gelen ürün fotoğraftakinin bire birini temsil etmez.

Sizde Blog

Yazılarımızı okudunuz mu ?

Pandül Kullanımı

 Çakra kontrolünde: Herhangi bir çakrada tıkanıklık olup olmadığını anlamak üzere çakranın üzerinde tutularak bakılır. Evet,  pandül dönerse çakra açıktır, ileri geri giderse 

Hepsini Oku »
Ücretsiz Kargo

1500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

7 Gün İçinde Kolay İade

7 iş günü içinde para iadesi.

Dünyanın Her Noktasına Kargo

Nerede olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı / MasterCard / Visa