Pandül Kullanımı

 •  Çakra kontrolünde: Herhangi bir çakrada tıkanıklık olup olmadığını anlamak üzere çakranın üzerinde tutularak bakılır. Evet,  pandül dönerse çakra açıktır, ileri geri giderse  kapalıdır. Tıkanık çakrada çakra açım kelimesi söyleyerek çakraları açtırabilirsiniz.
 • ÇAKRA, BİLİNÇ ALTI AÇILMASI  İÇİN OLUMLAMALAR : Her bir rahatsızlığın sebebi mineral azlığı ve fazlalığından oluştuğu gibi bilinç altı da çok önemlidir. işlerin ters gitmesi de bilinç altı çakraların kapalılığından oluşur. Bir buçuk ay yada mutlaka 21 gün düzenli ve sabah akşam sesli  söylenmesi gerekir. sayı önemli değildir, niyetler önemlidir.

1. ÇAKRA: Ben mucizelere inanıyorum. Ben bu mucizelerin kendi hayatıma sevgiyle girmesini davet ediyor ve kabul ediyorum.

2. ÇAKRA: İlahi güce inanıyorum ve ben bu ilahi gücün beni ve sevdiklerimi koruduğunu biliyorum. Ben güvendeyim, benim sevdiklerim güvende.

3. ÇAKRA; Ben gerektiğinde hayır diyebilirim ve ben hayır dediğimde insanlar beni rahatlıkla anlar ve ben insanları rahatlıkla anlarım.

4. ÇAKRA ;Kendi hayrım ve kendi bütünlüğüm için bugüne kadar beni üzen beni kıran tüm insanları affediyorum. Hakkımı helal ediyorum. kendimi seviyorum, kendime olan tüm kızgınlıklarımı affediyorum. Ben kalbimi özgür bırakıyorum.

5. – 6. ÇAKRA: Geçmişte anne karnından itibaren her ne yaşandıysa yaşanması gerekiyordu  yaşandı ve bitti. Ben geçmişi özgür bırakıyorum. Ben geçmişi affediyorum. Anne ve babadan gelen, atalardan gelen sırtıma yük olan ve beni yük bilen tüm atalarla kader bağımı sevgiyle kesiyorum. ben geçmişi affediyor ve  özgür bırakıyorum

7. ÇAKRA: seviyor ve seviliyorum hak ettiğim istediğim  tüm sevgiyi hayatıma sevgiyle  davet ediyor  ve sevgiyle kabul ediyorum. Çakra temizliğinde ayrıca ’’Çakralarımın tamamen dengeli ve pozitif enerjiyle çalışmalarını seçiyorum. Sahip olduğum yüksek pozitif enerjiyi en güzel şekilde ve faydalı alanlara yönelterek kullanmayı kabul ediyorum. Çakralarımın hemen şimdi nazikçe ve etkili olarak temizlenmesine, dengelenmesine ve pozitif enerjilerle dolmasına niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum. ’’

Pandül
Pandül / Sarkaç Kullanımı
 • Sarkacınızla bulunduğunuz iş yerin, evinizi temizleyebilirsiniz. Pandülün zincirinden tutarak odanın ortasında tutarak Rabbim senin yarattığından faydalanıyorum, bu odayı kötü ve negatif enerjiden temizle  ve pozitife çevir deyiniz. Bolluk bereket, huzur, sağlık burada diyerek kodlama yapabilirsiniz.
 • Uykusuzluk çekenler ve eşleri arasında problemi olanlar sarkacı yataklarının üstüne tutarak, sen benim taşımsın lütfen bu yatakta ki negatif enerjiyi al. pozitife çevir, rahat uyku benimle yada eşimle, çocuğumla diyerek kodlayınız. Hatta eşimin sevgisi benim, benim eşimin sevgisi  huzur sağlık mutluluk bizimle diyerek kodlayınız.
 • Pandülün bir başkasının rahatsızlığında iyileştirme yapabilirsiniz. Pandülünüzü  kişinin hasta bölgesine tutarak kişinin ismini vererek bu kişinin baş ağrısını geçir ve geçirdiğini kişiye hissettir deyiniz. İşleme başlamadan önce pandülünüzü mutlaka önce suya tutunuz. işlem bittiğinde de suya tutunuz ki enerjiler karışmasın. kişi sizden uzakta ise kişinin resmini alarak yine şifalandırma çalışması yapabilirsiniz.
 • Kaybolan bir eşyanın bulunması için kullanılabilir Evin içinde mi kayboldu diye sorulabilir. Evet diyor ise elimizde sarkaçla odaları dolaşabilir, dolaplara tutabilir, burada mı diye sorabiliriz.
 • İnsan anatomisi gösteren bir resim alınarak o resmin üzerinde sarkaç çeşitli yerlere tutulmak suretiyle herhangi bir kişinin sağlık sorunu hakkında bilgiler almak üzere sorular sorulabilir.
 • Herhangi bir gıda maddesinin veya herhangi bir rengin üzerine tutularak, bunun bizim için yararlı olup olmadığı sorulabilir.
 • Bir insanın bizimle ilgili düşüncelerinin pozitif veya negatif mi olduğu yolunda sorular sorulabilir.
 • Bir mülk alırken veya kiralarken onun olumlu veya olumsuz mu olduğu, orada huzur bulup bulamayacağımız, oranın negatif ya da pozitif bir ortam mı olduğunu anlamak üzere sorular sorulabilir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar

 • Sarkacımızı birinin kullandığı yolunda kuşkuya kapılır isek; sarkacı yeniden arıtmamız ve programlamamız gerekir.
 • Sarkaca abuk subuk sorular sorarak kötü ve anlamsız konularla uğraşmamız doğru değildir.
 • Aynı soruyu defalarca, değişik cümlelerle sormayıp, sarkaç gerekli ve anlamlı yerlerde kullanılmalıdır.
Bir yanıt yazın
Ücretsiz Kargo

1500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

7 Gün İçinde Kolay İade

7 iş günü içinde para iadesi.

Dünyanın Her Noktasına Kargo

Nerede olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı / MasterCard / Visa