Pandül/Sarkaç Falı Nasıl Bakılır?

Gümüş ya da tamamen bakır olan bir kolye sarkaç falına bakmanız için yeterli olacaktır. İsterseniz sarkaç falı bakarken birisinden yardım alabilirsiniz. Birinin kolyeyi tutarak sizin sallamanıza ortam oluşturması yeterlidir. Ancak kolye kişinin el titremesinden ya da nefesinden etkilenerek doğru yanıtlar almanıza engel olabilir bu nedenle mutlaka başka bir sabit yere kolyeyi asmanız gerekecektir. Bu bir kapı kolu ya da pencere kolu olabilir.

Kolyenin yerini ayarladıktan sonra kolyeyi hafifçe bir şekilde sallayın sağ eliniz evet sol eliniz hayır anlamına gelmektedir. Kolye durana kadar en çok hangi elinize yakınlaştıysa sorduğunuz sorunuzun cevabı o olacaktır. Çok doğru sonuçlar veren bir fal yöntemi değildir. Bu nedenle çok fazla tercih edilmemektedir. Dış etkenlerden çok fazla etkilenen bir fal türüdür. Kişinin objektif olması da oldukça zordur.

Pandül/Sarkaç Falı Nasıl Bakılır?

İlk zamanlarda iki hatta üç kişi ile yapılan bir ritüel sonucunda falın sorulara cevap verdiği inanılırken zaman içerisinde metallerin dış etkenlerden çok fazla etkilendiği görülmüştür sonradan bu yöntem anne karnındaki bebeklerin cinsiyetinin belirlemek içinde kullanılmıştır. Bu yöntemde de doğruluk payı oldukça düşüktür. Bu yöntemler ile ücretsiz sarkaç falı bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın
Ücretsiz Kargo

1500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

7 Gün İçinde Kolay İade

7 iş günü içinde para iadesi.

Dünyanın Her Noktasına Kargo

Nerede olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı / MasterCard / Visa