Burçlara Göre Taşlar

Burçlara Göre Taşlar

Burçlara göre taşlar noktasında her burcun kendine ait özel taşları vardır. Bu taşlar burcunuzun özellikleri ile birleşir ve taşın içinde barındırdığı tüm gücü size aktarmasınız sağlar.
Sıklıkla bilinen yanlışlardan bir tanesi, burcunuza ait olmayan bir burç taşını kullandığınızda o doğal taşın işe yaramadığının düşünülmesidir. Bu kesinlikle doğru değildir. Hangi burç olursanız olun kullandığınız doğal taşlar sizde işe yarayacaktır. 

Burada önemli olan nokta burcunuz ile uyumlu taşı kullandığınızda performansın artacağıdır. Burçlara göre taşlar noktasında siz de burcunuz ile uyumlu taşı belirleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Taşı
Burçlara Göre Taşlar

Burçlara Göre Taşlar – Burç Taşları

Burç taşları siz ve sevgdiklerinize hediye edebileceğiniz çok değerli ürünlerdir. Özellikle Doğal Taşlar Dükkanı ‘nda her burç için birbirinden farklı model ve çeşitleri bulabilirsiniz. Özellikle ” anneye hediye ” veya ” babaya hediye ” yada ” sevgiliye hediye ” noktasında bütün buçlara göre taşlar bulmanız mümkünkündür. 

Burçlara Göre Taşlar – Burçların Taşları

Az önce bahsettiğimiz gibi burçların taşları size ilham verecek ve pasif kalmış yönlerinizi iyileştirecektir.

Taşları kullanmaya başladıktan sonra değişimleri ufak ufak hissetmeniz mümkündür. Burçların taşları farklı renk ve çeşitlerde olduğu için siz hangisini beğeniyor ve özellikleri bakımından size hitap ediyorsa onu seçecebilirsiniz.

Web sayfamızda buçlara göre taşlar kategorisinde bileklik modelleri istelenmiştir. Ancak siz sevdiğiniz taşın kolye modellerine de yine sayfamızda bulunan kolye modelleri kategorisinden seçebilirsiniz.

 

Doğal taşlar nasıl temizlenir hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DOĞAL TAŞ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR yazımızı okuyabilirsiniz. Ürünlerimizin takibi için INSTAGRAM hesabımızı takibe alabilir, doğal taşlar hakkında daha fazla bilgi almak için ise FAYDALI BİLGİLER sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer doğal taş ürünlerimiz için MAĞAZA mızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

1500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.

7 Gün İçinde Kolay İade

7 iş günü içinde para iadesi.

Dünyanın Her Noktasına Kargo

Nerede olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı / MasterCard / Visa